Teamwork

We recognize our primary asset is people, and we work with our clients as a team. Mutual respect is the basis of our success.

Integrity

We carry out our projects with high standards of service, quality, personal attention to clients, and integrity. Therefore, the execution of the projects we undertake makes them unique.

Commitment

We are proactive in finding solutions for our clients that achieve their goals in the best way. We understand that lasting relationships are the lifeblood of our business, so we pay personal attention to our clients by focusing on them as individuals.

Hakkımızda

Inno Yapı Teknik Ticaret Limited Şirketi, inşaat ve taahhüt alanlarında hizmet vermekte olan, İstanbul merkezli bir şirkettir.

Depolar, endüstriyel yapılar, alışveriş merkezleri, mağazalar, sinema salonları, ofis binaları gibi birçok alanda mimari uygulama hizmetleri veren firmamız, her geçen gün sektördeki açığı kapatmayı hedef haline getirmiştir.

Kurucularının sektördeki 20 yıllık tecrübelerinden faydalanarak yüksek kalitede işleri hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla başarıyla gerçekleştiren genç bir kuruluştur.

Deneyimli ve güvenilir kadrosuyla anahtar teslim proje uygulama, elektrik ve mekanik sistem hizmetleri sunarak, talepleri en hızlı ve ekonomik şekilde yüksek kalitede yerine getirmeyi ön planda tutmuştur.